ÖVRIGT / Musikinstrument / Tuba 10706403
nr 1070 6403
Tuba
Mässing, Hicraft, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:32:50
500 kr
600 kr
Mässing